• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası

D Smart Ticari Fiyat Kampanyası
TİCARİ ÇÖZÜMLER KAMPANYASI


TARİFELER

 1. D-Smart Ticari kullanımı, tüm işletmeler için 12 ve 24 Aylık peşin teklifler ile müşterilerimize sunulur.
 2. İşletmeler arasında mekan büyüklüğü ya da herhangi farklı bir kategoriye bakılmaksızın tek fiyat uygulaması söz konusudur.
 3. Müşterilerimizden peşin abonelik ve gerekirse dış kurulum bedeli haricinde herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.
 4. Türkiye’nin her yerinde aynı fiyat!
 5. Masa sayısı farkı yok!
 6. İçkili içkisiz ayrımı yok!
 7. Ek ekran farkı yok!
 8. Peşin fiyatına vade farksız 9 taksit!

TİCARİ ÇÖZÜMLER KAMPANYASID-FIXD-Smart HD
AİLE SPOR PAKETİ 24 AY PEŞİN649 TL649 TL


UYDU ALICISI

İşletmelere D-Smart uydu alıcısı kullanım süresince hediye olarak sunulur. Uydu cihazı ve Smart Card mülkiyeti D-Smart’a aittir. İşletmenin kullanım süresi sonunda, yıllık kullanım ücreti yenilenmezse uydu alıcıları iade alınır. Kutu sözleşmede belirtilen adres dışında kullanılamaz. Kullanım hakkı D-Smart'ın bilgisi dışında 3. kişiye devredilemez, satılamaz, kiralanamaz.

KURULUM

 1. Müşteriye tahsis edilen D-Smart uyumlu uydu alıcısının, kullanıcıdan kaynaklanan teknik arızalarında ve uydu alıcısının ilgili markasının teknik servisi garanti koşulları dışındaki durumlarda, ücretli olarak servis hizmeti verilecektir.
 2. Normal kullanım sırasında oluşan içerik ve görüntü arızalarında kurulumu yapan bayimiz 1 ay ücretsiz servis hizmeti verecektir.
 3. D-Smart ticari işletme fiyatlarına dış kurulum dahil değildir. Bayi, dış kurulumu ayrı olarak ücretlendirebilir. Bunun için piyasa rayici kurulum ücretlerinin aşılmaması ve müşteriye en uygun çözümün sunulması konusunda bayi gerekli çabayı gösterecektir.
 4. Normal kullanım arızalarından dolayı uydu alıcısının tamir için alınması gerekirse, yerine geçici yedek kutu verilebilir. Ticarethanenin mağdur olmaması için arıza gideriminde müşteriye en kısa sürenin verilmesi ve yayın izleyememe problemi yaşamamasının sağlanması sorumluluğu bayimize aittir.
 5. Müşteriler uydu alıcısı ve Smart Card’ın donanım ve yazılımına müdahele edemezler. Bu nedenle oluşan arıza ve hukuki yükümlülüklerden müşteri sorumludur. Yazılım ve donanımın yasadışı yollarla değiştirilmesi konusunda yasal haklarımız saklıdır.
 6. Kurulumun gecikmesinden dolayı D-Smart sorumlu tutulamaz, bayi ve müşteri zamanında kurulum için gerekli organizasyonu kendileri yaparlar. Çalınma, doğal afet gibi durumlarda uydu alıcısının zarar görmesi halinde sorumluluk işletmeye aittir.