• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

D-Smart D-Fix Sıkca Sorulan Sorular Sıkça Sorulan Sorular

D-SMART D-FIX NEDİR?

D-SMART D-FIX, MODÜL VE İÇERİSİNE YERLEŞTİRİLEN BİR KART İLE D-SMART YAYINLARINA ULAŞMANIZI SAĞLAMAKTADIR. D-SMART D-FIX, MODÜL GİRİŞİ OLAN (CI+ SLOT), D-SMART MODUNA SAHİP (DVB-S/S2/C) TELEVİZYONLARDA KULLANILABİLİR.


D-SMART D-FIX’IN AVANTAJLARI NELERDİR?

D-SMART D-FIX İLE KABLO VE UYDU ALICISI KALABALIĞINDAN KURTULUP, SADE VE ESTETİK BİR GÖRÜNTÜYE SAHİP OLABİLİRSİNİZ. EVİNİZDE TÜRKSAT YAYINI VARSA, KURULUM DERDİNİZ OLMADAN KOLAYCA D-SMART’IN ZENGİN DÜNYASINA ULAŞABİLİRSİNİZ. D-FIX İLE EKSTRA KUMANDAYA İHTİYAÇ DUYMADAN, TELEVİZYONUNUZU TEK KUMANDA İLE KONTROL EDEBİLİR, AYRICA UYUMLU TELEVİZYONLARDA 4K YAYIN İZLEME AYRICALIĞINA DA ULAŞABİLİRSİNİZ.

D-SMART D-FIX İLE HD YAYINLARI İZLEYEBİLİR MİYİM?

EVET, SAHİP OLDUĞUNUZ TV HD İSE HD YAYINLARI İZLEYEBİLİRSİNİZ.

HANGİ KANALLARI İZLEYEBİLİRİM?

D-SMART D-FIX İLE D-SMART’TA ABONESİ OLDUĞUNUZ VEYA SATIN ALDIĞINIZ PAKET DAHİLİNDEKİ D-SMART KANALLARINI AYRICA ULUSAL VE YEREL KANALLARI İZLEYEBİLİRSİNİZ.

NASIL KULLANILIR?

D-FIX KURULUMU İÇİN, SMARTKART'INIZI MODÜLÜNÜZE UYGUN ŞEKİLDE YERLEŞTİRDİKTEN SONRA TELEVİZYONUNUZUN MODÜL GİRİŞİNE YERLEŞTİRİNİZ. SMARTKART'INIZI KESİNLİKLE MODÜLDEN AYRI OLARAK TELEVİZYONUNUZUN KART GİRİŞİNE TAKMAYINIZ. 
HD KALİTESİ İLE D-SMART KEYFİNİ YAŞAMAK İÇİN 0 850 266 0 266 NO’LU D-SMART ÇAĞRI MERKEZİ’Nİ ARAYARAK ABONELİĞİNİZİN AKTİVASYONUNU YAPTIRINIZ.
D-SMART D-FIX, SADECE AKTİVASYON İLE EŞLEŞTİRİLDİĞİ SMARTKART İLE BİRLİKTE ÇALIŞIR VE DVB STANDARDINA UYGUN D-SMART ŞİFRELİ YAYINLARINI İZLEME OLANAĞI SAĞLAR.


NEREDEN TEMİN EDEBİLİRİM?

0850 266 0 266 NUMARALI D-SMART MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN VEYA EN YAKIN D-SMART SATIŞ NOKTASINDAN D-SMART D-FIX'İ TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.

D-SMART D-FIX FİYATLARI NEDİR?

D-SMART D-FIX PAKET FİYATLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.


DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

D-SMART D-FIX’İ TERS YERLEŞTİRME, ZORLAMA, KIRILMA GİBİ DURUMLAR, MÜŞTERİ HATASI KAPSAMINDA OLUP SORUMLULUK TÜKETİCİYE AİTTİR.
D-SMART D-FIX’İN İÇİNİ AÇMAYINIZ, YABANCI MADDE SOKMAYINIZ.
D-SMART D-FIX’İ GEREKTİĞİNDE KURU BİR BEZLE TEMİZLEYİNİZ.
D-SMART D-FIX’İ ÇARPMA, DARBE, EZİLME GİBİ FİZİKSEL HASARLARDAN KORUYUNUZ.
D-SMART D-FIX’İ SIVI TEMASINA KARŞI KORUYUNUZ.
KULLANIM HATALARINDAN KAYNAKLANAN ARIZALARIN SORUMLULUĞU KULLANICIYA AİTTİR.