• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası

MEGA PAKET KREDİ KARTINA 12 TAKSİTLE EVİNİZDE

MEGA PAKET KREDİ KARTINA 12 TAKSİTLE EVİNİZDE 

D-Smart HD ile gerçek dünyanın görsel şölenine adım atın.
HD televizyon sahibi olsanız da gerçek görüntü kalitesi için uydu alıcınızın ve yayınınızın da HD olması gerekir. D-Smart HD ile en ünlü filmler, ödüllü diziler, muhteşem belgeseller, yaşam ve spor kanalları ile gerçeğe  yakın , 300 den fazla ulusal/yerel kanalı HD kalitesi ve 3D teknolojisi ile izleyebilirsiniz.

    384.00 480.00


D-Smart D-Fix, modül içerisine yerleştirilen bir karttan oluşur. Sadece bir kredi kartı büyüklüğünde olan D-Smart D-Fix'i televizyonunuza kolaylıkla takarak, D-Smart’ın zengin dünyasına HD kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Üstelik D-Smart D-Fix sayesinde evde ekstra kablo, kumanda ve uydu alıcısı kalabalığından kurtulur, tek kumanda ve kolay kurulum rahatlığını yaşarsınız.

   
 384,00480.00


D-Smart HD+ eğlence dünyanızı evinize getiriyor. D-Smart HD+ kendi içinde hafızası bulunan bir cihazdır. D-Smart HD+ ile dilediğiniz programları kaydedebilir, canlı yayını durdurabilir, geri ve ardından ileri alabilir, istediğiniz zaman canlı yayın zamanına ulaşabilir, aynı anda iki yayını kaydedebilirsiniz.

 


Mega Paket Kredi Kartına 12 Taksitle Evinizde
Mega Paketi peşin fiyatına 12 taksitle ayda sadece 40TL.
ÜSTELİK İLK AY TÜM KANALLAR HEDİYE!

 

 • Avantajlı fiyatlarla 12 aylık D-Smart aboneliği!
 • Kredi Kartına 12 Ay Taksit*
 • Aktivasyon bedeli hediye
 • İç kurulum bedeli hediye
 • HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği


* Mega Paketin12 aylık peşin fiyatı 480 TL olup Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank, Garanti Bankası ve QNB Finansbank kredi kartlarına 12 taksit uygulanmaktadır.

 

Kampanya Koşulları nedir?

12 ay taksit seçeneği Akbank, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi, VakıfBank, Garanti Bankası ve QNB Finansbank kredi kartları için geçerlidir.
Belirtilen fiyatlar, 28 Şubat 2018 tarihine kadar yapılan yeni bireysel abonelik başvurularında geçerli 12 aylık peşin abonelik için geçerlidir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. D-Smart uydu alıcısı ve Smartkart mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Gerekli olduğu durumda dış kurulum ücreti aboneye aittir. Aboneliğin herhangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı ve Smartkart’ı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (D-Fix için 150 TL, HD uydu alıcısı cihaz için 300 TL, HD+ uydu alıcısı -kayıt cihazı dahil- için 530 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.

D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

 HD yayın için ayrıca ücret ödeyecek miyim?

Belirtilen fiyatlar HD paket fiyatlarıdır. Ayrıca ek bir ücret yoktur. 

 HD+ ücreti nedir?

Belirtilen HD fiyatlarına ek 60 TL fark ile HD+ uydu alıcısı alarak, sevdiğiniz programları kaydedebilir, canlı yayını durdurabilir, ileri-geri sarabilirsiniz.


 D-Smart iç kurulum ücreti tüketici tarafından mı karşılanıyor?

D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir.

 Dış Kurulum ücreti tüketici tarafından mı karşılanıyor?

Gerekli olması durumunda dış kurulum tüketici tarafından karşılanmaktadır. HD+ cihazının dış çanak kurulum fiyatı farklıdır..

 Kampanya bitiminde ücretlendirme nasıl yapılıyor?

12 aylık süre sona erdiğinde, yürürlükte olan liste fiyatlarımız üzerinden taahhütsüz olarak ücretlendirilirsiniz.

 Kampanya taahhütnamesini görebilir miyim?


- D-Smart Taahhütnamesi için tıklayınız


 • Dünyadaki tüm görüntü standartlarına uyumlu
 • Dolby Digital ses ses sistemi destekli
 • Toplam 66 HD Kanal
 • 3D Teknolojisi

SIKÇA SORULANLAR

HD (HIGH DEFINITION) NEDİR?

GÜNÜMÜZDEKİ STANDART GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİNDEN ÇOK DAHA YÜKSEK KALİTEDE RESİMLERİ GÖRÜNTÜLEME İMKANI SUNAN BİR TEKNOLOJİDİR. HD RESİMLERDE AYNI RESİM İÇİN KULLANILAN PİKSEL SAYISI SD (STANDARD DEFINITION) RESME GÖRE ÇOK DAHA YÜKSEKTİR (SD=720x576, HD=1280x720 MİNİMUM). HD YAYIN, BUGÜNE KADAR KULLANDIĞIMIZ STANDART YAYINLARA GÖRE EN AZ 2 KAT DAHA İYİ GÖRÜNTÜ KALİTESİNE SAHİPTİR.

D-SMART HD NEDİR?

D-SMART HD HD TEKNOLOJİSİ İLE YAYIMLANAN YAYINLARI EVİNİZE GETİREN UYDU ALICISIDIR. D-SMART HD İLE HD KANALLARI YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK İLE İZLER VE MÜKEMMEL BİR TV İZLEME DENEYİMİ YAŞAYABİLİRSİNİZ.

D-SMART HD'NİN AVANTAJLARI NELERDİR?

HD TEKNOLOJİSİNE SAHİP YAYINLARI DAHA KALİTELİ SES VE GÖRÜNTÜ İLE İZLEMENİZE İMKAN SAĞLAR. D-SMART HD İLE RENKLER DAHA CANLI VE PARLAK, DETAYLAR DAHA NETTİR. AYRICA HD SMART'TA DOLBY DİGİTAL SES SİSTEMİ İLE YAYINLARIN TADINI ÇIKARABİLİRSİNİZ.

D-SMART VE D-SMART HD ARASINDAKİ FARK NEDİR?

D-SMART UYDU ALICISI İLE YAYINLARI STANDART GÖRÜNÜMDE 768x576 PİxEL ÇÖZÜNÜRLÜKTE SEYREDERKEN, D-SMART HD İLE YAYINLARI 1920x1080 PİxEL ÇÖZÜNÜRLÜKTE İZLEYEBİLİRSİNİZ.  BUNUN İÇİN TV’NİZİN HD UYUMLU OLMASI GEREKMEKTEDİR.

D-SMART UYDU ALICIM VAR, HD YAYINLAR İÇİN D-SMART HD UYDU ALICISI ALMALI MIYIM?

HD YAYINLARI HD KALİTESİNDE GÖRÜNTÜYLE SEYRETMEK İÇİN D-SMART HD KUTUSUNA SAHİP OLMANIZ GEREKMEKTEDİR.

HD YAYINLARI SEYREDEBİLMEK İÇİN NASIL BİR TELEVİZYONA İHTİYACIM VAR?

TELEVİZYONUNUZUN HD READY VEYA FULL HD OLMASI GEREKMEKTEDİR.

2 DEĞİŞİK HD FORMATI OLDUĞUNU DUYDUM, BUNLAR NEDİR VE FARKLARI NELERDİR?

HIGH DEFINITION’DA İKİ ÇEŞİT GÖRÜNTÜ MODU VARDIR. DÜŞÜK KALİTEDEKİ HD GÖRÜNTÜDE RESİM 720 SATIRA BÖLÜNÜR VE BİR RESİM GÖSTERME SÜRESİNDE 720 SATIRIN TÜMÜ KULLANILIR (720 PROGRESSIVE). DVB STANDARTLARINA GÖRE GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİNDE YAPILMIŞ EN YÜKSEK KALİTEDEKİ HD GÖRÜNTÜ İSE 1080 INTERLACED'TİR. HD ÇÖZÜNÜRLÜK OLARAK 1080P (PROGRESSIVE) DE VARDIR AMA ŞU AN İÇİN SADECE BLUE RAY DVDLERDE KULLANILMAKTADIR.

D-SMART HD'DE İZLEYEBİLECEĞİM HD KANALLAR HANGİLERİDİR?

ŞU ANDA D-SMART HD UYDU ALICINIZ İLE KANAL D HD, HD TV SMART, DİSCOVERY HD SHOwCASE, EUROSPORT HD, ANİMAL PLANET HD, SİNEMA TV HD, SİNEMA TV HD2, STAR TV HD, ATV HD, PENTHOUSE HD, TRT HD, HD MEN, HD WOMEN, HD EN, A HBR HD, BBC HD VE UNİVERSAL CHANNEL HD KANALLARINDAN PAKETİNİZİN KAPSADIĞI KANALLARI YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE İZLEYEBİLİRSİNİZ.

D-SMART HD İLE İZLEYEBİLECEĞİM DİĞER KANALLAR NELERDİR?

D-SMART HD İLE 100'DEN FAZLA ULUSAL, YEREL VE YABANCI KANALI STANDART ÇÖZÜNÜRLÜKLE (SD) İZLEYEBİLİRSİNİZ.  AYRICA, HOTBİRD UYDUSUNA BAKAN BİR ÇANAK ANTENİNİZ VARSA, YÜZLERCE YABANCI KANALI DA ŞİFRESİZ OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

D-SMART HD SAYESİNDE YAYIMLANAN PROGRAMLARI ORİJİNAL DİL SEÇENEĞİ İLE İZLEYEBİLİR MİYİM?

EVET. D-SMART HD İLE DİL SEÇENEĞİNİ DESTEKLEYEN YAYINLARI ORİJİNAL DİLİNDE VE TÜRKÇE ALTYAZILI YA DA TÜRKÇE DUBLAJLI OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.


D-SMART HD’YE ÜYE OLDUKTAN NE KADAR SÜRE SONRA D-SMART HD YAYINLARINI İZLEYEBİLİRİM?

SMARTCARD AKTİVASYONU GERÇEKLEŞİR GERÇEKLEŞMEZ D-SMART HD'NİN AVANTAJLARINDAN FAYDALANABİLECEKSİNİ