TEKNİK DESTEK
ÖDEME NOKTALARI

Anasayfa


    CAM Modül

   
Ürün Kodu : Cam Modül fiyat
Fiyat : 265 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Birlikte kullanıldığı Smart Card’a operatör tarafından gönderilen onay mesajlarının, izin verdiği ölçüde servislerin şifresini çözmeye yarar.
 ÜYE OL        Detaylar
 
 
Detaylar

D-Smart Modül + Paket Fiyatları:


Paket 24 Aylık
D-Smart Modül + Giriş Paketi 
D-Smart Modül + DİZİ PAKETİ
 
D-Smart Modül + Full Paket 840 00 TL

Sıkça Sorulan Sorular

 

D-Smart Modül Nedir?

CAM (Conditional Acces Module-Ko

şullu Erişim Birimi) ait olduğu platformun Smartcard’ını çalıştıran, şifreleme sistemi modülüdür. İçinde şifre çözme yazılımı ve MMI destekli kutularda görüntülenebilen bir kullanıcı arayüzü vardır. Bu arayüz aracılığıyla uydu alıcınız; kartınız aktif değil, kartınız bu CAM’e ait değil, paket satın alınmamış vs gib uyarılar verilebilmesini sağlar.

Ne işe yarar?

Birlikte kullanıldığı Smart Card’a operatör tarafından gönderilen onay mesajlarının, izin verdiği ölçüde servislerin şifresini çözmeye yarar.

Nasıl kullanılır?

- Mevcut uydu alıcınızın CI (Common Interface) slotu (yuvasına) takılır.
 - CI slotu PCMCI mimarisindedir. - Smart Card CAM Modülü’ne, CAM Modülü’de CI slotuna yerleştirildikten sonra ilgili cihazın “CAM” menüsünden modülün aktif hale gelip gelmediği kontrol edilir.
 - Daha sonra herhangi bir D-Smart kanalı tuşlanarak 0212 223 17 20 D-Smart Müşteri Hizmetleri aranır ve standart aktivasyon prosedürü uygulanır.

Mevcut uydu alıcımla kullanabilir miyim?

Evet CI girişi olan SD, HD, PVR tüm uydu alıcılarında kullanılabilir.

Nereden temin edebilirim?

0212 223 17 20 numaralı D-Smart Müşteri Hizmetlerinden veya en yakın D-Smart satış noktasından D-Smart Modülünü temin edebilirsiniz.

D-Smart Modülü ile HD yayınları izleyebilir miyim?

Evet, kullandığınız uydu alıcınızın HD uyumlu olması gerekmektedir.

Hangi kanalları izleyebilirim?

D-Smart CAM modülü ile D-Smart’ta abonesi olduğunuz veya satın aldığınız pakete dahil olan D-Smart kanallarını ayrıca ulusal ve yerel kanalları izleyebilirsiniz. Eğer CAM’in takılı olduğu uydu alıcısı HD ise ve D-Smart HD paket sahibiyseniz HD kanalları da izleyebilirsiniz.

 

 
 
BİZ SİZİ ARAYALIM!
Kampanya hakkında bilgi almak ve bu müthiş fırsattan faydalanmak için hemen aşağıdaki formu doldurarak "Gönder"e basın, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.
Talep Formu
İsim
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Cep Telefonu