• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası

Anasayfa


     D-Smart Üniversitelilere Özel İnternet Kampanyası

   
Üretici : D Smart
Fiyat : 52 TL 
Ürün Özellikleri
Dünyanın Sporunu ve Premier Lig'leri cepte, web’te, tablette izleyebileceğiniz Go Spor paketi de
 ÜYE OL        Detaylar
 
 
Detaylar
Hoş Geldin Paketi

D-Smart Üniversitelilere Özel İnternet Kampanyası

 

 • Üniversitelilere Özel 12 Ay Taahhütlü Sınırsız İnternet
  Premier Lig ve dünyanın sporunu cepte, web’te, tablette izleyebileceğiniz Go Spor da içinde!
  D-SmartNet tarifelerinde gece 02:00 ile sabah 08:00 arasında AKN uygulaması yok!

   

  • 12 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat
  • Aktivasyon bedeli hediye
  • Yalın İnternet ücreti dahil
  • İhtiyacınıza uygun modüler hız ve AKN seçenekleri
 

D-Smart Üniversitelilere Özel İnternet Kampanyası Fiyat Listesi

 

Fiber İnternet40 GB AKN100 GB AKN150 GB AKN200 GB AKN
10 Mbps'e kadar sınırsız52 TL576267
24 Mbps'e kadar sınırsız62 TL677277
50 Mbps'e kadar sınırsız72 TL778287
100 Mbps'e kadar sınırsız82 TL879297
ADSL40 GB AKN100 GB AKN150 GB AKN200 GB AKN
8 Mbps'e kadar sınırsız58 TL636873
16 Mbps'e kadar sınırsız63 TL687378
 
Kampanya koşulları nedir?


 

D-Smart Üniversitelilere Özel İnternet Kampanyasıbelirtilen fiyatlar üniversite öğrencilerine özel yeni üyelik başvurularında geçerli aylık ücretlerdir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Üniversitelilere özel kampanyadan faydalanmak için Yükseköğretin Kurumu Başkanlığı'na bağlı üniversite öğrencisi olduğunu belgeleyen öğrenci kimliğini ibraz etmek zorundadır.

192 TL değerindeki aktivasyon bedeli D-Smart Üniversitelilere Özel İnternet Kampanyası kapsamında hediyedir. Yalın (telefonsuz) internet istenmesi durumunda aylık yalın internet ücreti farkı 15 TL yerine 7 TL’dir ve yukarıdaki liste fiyatlarına dahildir. Talebinize göre en yüksek AKN (Adil Kullanım Noktası) seçeneği 200 GB’dır. Evinize kadar fiber alt yapısında olduğunda fiber modem ücretsizdir ve 200 TL değerindeki yerinde kurulum hizmeti D-Smart Üniversitelilere Özel İnternet Kampanyası taahhüt kapsamında ücretsiz olarak yapılmaktadır. Diğer internet altyapı seçeneklerinin talep edilmesi durumunda, kablosuz ADSL modem 7 TL, VDSL modem ise 7 TL olarak aylık kullanım bedeli faturanıza yansıtılır. Modemin mülkiyeti D-Smart’a ait olup, üyelik süresince abonelerin kullanımına verilir. D-Smart Üniversitelilere Özel İnternet Kampanyası Üyeliğin sona erdirilmesi durumunda, kendisine tahsis edilen modemi 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi durumda ilgili modeme  ilişkin cari bedeli (eve kadar fiber abonelerine tahsis edilen fiber modem için 250 TL, kablolu modem için 30 TL , kablosuz modem için 75 TL, ve VDSL modem için ise 180 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir. D-Smart Üniversitelilere Özel İnternet Kampanyası Taahhüt bozma durumunda iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hediye ve indirimler; aylık erişim ücreti indirimleri, Go Spor indirimleri, yerinde kurulum ücreti ve aktivasyon ücreti aboneye faturalanacaktır. Ancak, taahhüt sonuna kadar üyeden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır. İnternet alt yapı sağlayıcısının, ankastreye kadar bağlantı işlemini gerçekleştirmesinden sonra D-Smart veya internet alt yapı sağlayıcıdan kaynaklanmayan arızalar nedeniyle internet hizmetinin alınamaması durumunda abone talebine istinaden ücretsiz olarak sunulan 60 TL değerindeki teknik servis hizmetinden yararlanılmış olması durumunda, üyelik boyunca verilen hediye ve indirim hesaplamalarına bu tutar da dahil edilecektir. D-Smart Üniversitelilere Özel İnternet Kampanyası kapsamında belirtilen internet hız seçenekleri erişim hattınızın uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak en yüksek hız verilmektedir. AKN (Adil Kullanım Noktası)’nin aşıldığında hızınız, 8 Mbps tarife için en fazla 3 Mbps, 10 Mbps ve 16 Mbps tarifeleri için en fazla 5 Mbps, 24 Mbps için en fazla 8 Mbps, 50 Mbps için en fazla 16 Mbps, 100 Mbps için en fazla 24 Mbps ile sınırlandırılmaktadır. Dönem sonunda ise tarifeniz standart hızına dönecektir. D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

 
 
BİZ SİZİ ARAYALIM!
Kampanya hakkında bilgi almak ve bu müthiş fırsattan faydalanmak için hemen aşağıdaki formu doldurarak "Gönder"e basın, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.
Talep Formu
İsim
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Cep Telefonu